Nejlevnější kovový nábytek pro Vás!


O FIRMĚ - METALL BOX

Společnost byla založena v roce 2009, fakticky však vznikla již o rok dříve. Základní myšlenkou je nabídnout zákazníkům kvalitní a přesto cenově dostupné vybavení šaten, kanceláří i výrobních prostorů a hlavně - co nejvíce ušetřit!
Na tomto základě jsme navrhli novou řadu kovového nábytku a zajistili kvalitní výrobu s rozsáhlým zázemím a zkušenostmi. Veškerá snaha byla a je směřována k zajištění vysoké kvality zboží tak, aby výsledná cena výrobku byla co nejpříznivější.

Přinášíme Vám bezkonkurenční nabídku kvalitních šatních skříní, policových a archivních skříní, kartoték a lístkovnic a dalšího sortimentu za nejlepší ceny.

Víme, že pro mnohé není prvotním požadavkem nejnižší cena, ale hlavně vysoká kvalita a široký sortiment zboží. Proto jsme pro Vás zajistili dodávky výrobků nejvyšší kvality, jednoho z největších evropských výrobců kovového nábytku (C+P Stahlmöbel - Německo). Veškerý standardní sortiment tohoto výrobce Vám přinášíme za nejvýhodnějších podmínek v celé evropě.

V našem sortimentu naleznete: kartotéky, šatní skříně, regály, židle, nábytek, výkresové skříně, jídelní sety, registratury, šatní boxy, dílenské skříně, křesla, roletové skříně, skříně s posuvnými dveřmi, převlékárny, interiérové příčky, paravány, lístkovnice, trezory, bankovní techniku, počítačky mincí, počítačky bankovek, venkovní vitríny, vypouklá zrcadla, nerozbitná zrcadla, vnitřní vitríny, městský mobiliář, odpadkové koše, popelnice, kontejnery ...

1.5.2009 (Dalibor Franc)

 


Vaše IP adresa je: 54.162.171.242
Copyright © 2018 Zen Cart. Powered by Zen Cart
| BezvaCeny.cz - Katalog prověřených obchodů a zboží | Auto a Tuning |